Okul ve Yurt İlaçlama

Okul ve Yurt İlaçlama

Yurt ilaçlama ve okul ilaçlaması servislerimiz ile istanbul genelinde ilaçlama hizmeti sunuyoruz.Okullar ve yurtlar genç neslimizin ilim yuvalarıdır her türlü olumsuz koşullardan arındırılmış ferah,temiz.ve hijyenik şartları sağlanmış pire,bit,böcek,fare,toz böceği,gibi kalabalık ortamlarda kolaylıkla ortaya çıkabilen haşereler ve diğer tüm zararlı böcekler,den arındırılmalıdır bunu sağlamak içinse mutlaka deneyimli ve profesyonel ilaçlama şirketleri ile çalışılmalı iki yada üç ayda bir genel ilaçlama hizmeti alınmalıdır.Böcekler ve fareler çeşitli bulaşıcı hastalık virüs ve mikroplarını yiyecek ve gıdalar vasıtasıyla insanlara bulaştırarak ileride çok acil problemlerin oluşmasına sebep olmaktadırlar tüm okul ve yurtlar ilaçlama yaptırmalıdırlar.

Dersane, dershane, okul, kreş, gibi eğitim kurumlarında toplu oturma alanı olduğu için bulaşıcı hastalıklar (nezle,grip) ve zararlı salgınları (bit, pire,kene,hamam böceği) görülebilmektedir ve çok kolay yerleşebilmektedirler.

Dersanelerinizin düzgün bir şekilde hizmet verebilmesi için öğrencilere uygun koşulların sağlaması zorunludur.

Dersanelerinizde oluşabilecek sağlıksız koşullar öğrencileriniz için olumsuz sonuçlar doğurabilir. İlaçlama işlerinizi düzenli yaptırarak önceden önlemimizi alabiliriz

Okul bir toplumun en can alıcı noktasıdır. Çünki toplumu oluşturan bireylerin hepsi hayatının en güzel ve narin dönemini okullarda geçirmektedir. Bu bakımdan bu okulların daima temiz ve mikropsuz olması gerekmektedir. Toplu yaşama alanlarında böcek, haşere ve kemirgen hayvan çok sayıda bulunmaktadır. Bizlerde çocuklarımızı bu mikrop bulaştırıcılardan uzak tutmak için bu böcekler ve kemirgenlerle yıllarca savaşmaktayız. Bio-Mek olarak bu ilaçlamayı özen ve itina ile yapmaktayız.

İletişim

Siz de en uygun teklifi almak için bizimle iletişime geçin