Hakkımızda

Hakkımızda

Bio-Mek İlaçlama; bünyesindeki her biri kendi alanında uzman Doktor, Ziraat Mühendisleri, Kimyager, Veteriner HekimBiyologlar ile Malatya geneli hizmet sağlayan bir Haşere İlaçlama ve Kontrol Hizmetleri firmasıdır.

Pek çok memnun müşteri edinmiş bir firma olarak, başarımızın haklı gururuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için en ileri teknikler ve en son çözümleri kullanarak sizlere sağlıklı bir hayat sunuyoruz. Yasal Uygunluk Yasal zorunluluk ve gereklilik standartların tamamı firmamız tarafından yerine getirilmiş olup, sağlık dünya sağlık öğütlerini yakından takip etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin güveni ile hizmetlerimizi her geçen gün geliştirerek, müşteri memnuniyetini birincil ilkemiz olarak kabul etmekteyiz.

NEDEN BİO - MEK?

Firmamız uzun yıllardır tercih edilebilirliğini profesyonel hizmetlerinden almaktadır. Yasal tüm yükümlülükleri zamanında yerine getiren ve uygulamalarında garantili çözümler sunan Bio-Mek İlaçlama mücadele ettiği zararlının hangi yöntemler ile yok edilmesi gerektiğini çok iyi bilir. Verdiği mücadele içerisinde ana amacı ise haşerelerden kurtulmanızı sağlarken diğer canlıların zarar görmemesi ilkesi ile çalışır. Bunu başarmak için de en doğru yöntem Sağlık Bakanlığı onaylanmış ilaçların kullanılması gerekliliğidir. Sıradan ilaçlama yöntemlerinin kişilere veya diğer canlılara ne gibi zararlar verebileceği konusunda eğitimli personelimiz sizlere en doğru ilaçlama yöntemini en cazip bedellerle karşılamaktadır. 

Böcek ilaçlama işleminde kullanılan ekipmanların standartlara uygun olması zaten ulaşılması zor alanlarda konuşlanan haşerelerin yok edilmesi için çok önemlidir. Bio-Mek İlaçlama kullandığı endüstriyel tim malzemeleri ile sadece zararlının görüldüğü alanlarda değil aynı zamanda da olası yuvalarında yok etmektedir. Bunu başarmak için de mücadele edilen canlıyı iyi tanımak gerekir. Profesyonel ve tecrübeli olmayan işletmeler bu konuda yetersiz kalabilmektedir. Çünkü her haşere veya kemirgen için farklı bir yöntem kullanmak gerekebilir. Genellikle sıvı içerikli ilaçlardan yararlanılıyor olsa da bazen toz veya jel tipi ilaçlama gereksinimi de doğabilecektir. Bu ince ayrımı ise uzman ilaçlama firması olarak faaliyet gösteren işletmeler yapabilir.

 

İlaçlama aşamalarında eğer uygulama bir işyerinde hatta fabrikada yapılıyor ise, işlem süresi ve uygulama zamanı çok önemlidir. Faaliyet durmalarına veya yavaşlamalarına neden olmayacak saatlerde yapılması gerekir. Böylece de ticari faaliyet devamlılık kazanır. Bio-Mek İlaçlama günün 24 saati hizmet veriyor olması nedeniyle bu yöndeki eksikliği de gidererek farkındalık yaratmayı başarmıştır. İşletmelere özel ilaçlama saati belirlenmekte ve en kaliteli hizmet en doğru zamanda verilmektedir. Üstelik de tamamen arınma garantisi ile. Böcekler, haşereler, kemirgenler artık korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor. Doğru uygulamalarla sadece görüldükleri ortamlarda değil aynı zamanda çevresinde de mutlak temizlik sağlanacaktır. Sıradan tarım ilaçları ile yapılan ilaçlamalarda hem bu beladan kurtulmak sağlanamayacak hem de sağlık açısından daha kötü sonuçlarla karşılaşılabilecektir.

Bio-Mek İlaçlama olarak bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin talebi doğrultusunda ilaçlama yapılmasını istediğiniz alanda gerekli incelemeler yapılacak, görülen veya muhtemel haşere türlerine bağlı olarak bir ilaçlama tekniği belirlenecektir. Bölgede bulunan insanların veya diğer hayvanların zarar görmeyeceği bu yöntem sayesinde zararlılardan tamamen kurtulma sağlanacaktır. Bu işlem esnasında mekanın ticari faaliyetleri veya yaşam koşulları da değerlendirilerek en doğru zaman seçilecektir. Sağlığınızı tehdit eden zararlılardan korunmak uğruna daha kötü sonuçlara maruz kalmayın. Tek yapmanız gereken ise bizi aramanız.

İletişim

Siz de en uygun teklifi almak için bizimle iletişime geçin