Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Evlerimizde rahat olmak, sıkıntı çekmemek, dinlenmek , rahatlamak ve sorun yaşamamak isteriz. Evlerimizde olabilecek böcek, fare, kemirgen sinek, karınca vb. haşereler bu rahatımızı bozar ve sinir edici bir duruma getirebilir. İleri ki durumlarda sağlığımızı ciddi etkileyen durumlarla da karşılaşabiliriz.

Ev ilaçlaması ciddi bir iştir, sürekli oturup kalkarız bir şeyler yeriz. Çocuklarımız her gördüğünüz ağzına atar, elleri ile her yere dokunurlar vs. düşünebilecek her şeyi evlerimizde yapmaktayız. Bu nedenle ev ilaçlaması diğer ilaçlamalar ile kıyaslanmamalı çok ciddiye alınmalıdır.

Her haşere farklı anotomiye sahiptir ve birbirlerinden farklı kimyasallara karşı savunmasızdırlar. Her haşere için ona uygun güvenli bir ilaçlama yapılmalıdır. İlaç seçimini özenle yapmak ve eve uygun ilaç seçmek zorunludur.

Korsan ilaç firmaları gerekli bilgiye sahip olmadıkları için kanserojen, sağlığa zararlı kimyasallar kullanabilirler. Bunu anlamak zordur. Bir çok korsan firma yasaklı olan tarım ilaçları da kullanmaktadır. Bundan dolayı firmanın Sağlık bakanlığı ruhsatının olduğunu kesin olarak sorgulayın.

Özellikle çocuklar için bunlar çok tehlikelidir ve ölüme kadar gidebilecek sonuçlara götürmektedir. Unutmayın ki ilaçlamanın amacı sağlığımızı korumaktır.

Bio-Mek firması olarak kullandığımız ilaçların hepsi ruhsatlı bakanlık onaylıdır.

İletişim

Siz de en uygun teklifi almak için bizimle iletişime geçin