Açık ve Kapalı Alan İlaçlama

Açık ve Kapalı Alan İlaçlama

AÇIK ALAN İLAÇLARI

    Gönül rahatlığı ile dinlendiğiniz balkon ve bahçelerde rahat bir yaşamınız için mutlaka haşeresiz ve haşereden paklanmış olması gerekmektedir.. Bunun dolayı mutlaka bu yaşam alanların temiz tutulması gerekir ve düzenli olarak ilaçlanması gerekir. Ayrıca yaşam alanlarımızda bulunan gıdalara ,meyve ağaçlarına, sebze fidelerine zarar veren haşereden kurtulmanın tek yolu; yasal çalışan ilaçlama firmalarından yardım ve bilgi alın. Şayet bahçenizden yüksek verim almak istiyorsanız mutlaka ekinlerinize zarar veren haşere gurubu ile mücadele ediniz. Kullanılan yanlış ilaç ve yapılan yanlış müdahale bağ ve bahçenize zarar verebilir ve hatta tamamen kurumasına neden olabilir.
 

KAPALI ALANDA KENE İLAÇLAMASI NASIL YAPILIR?

   Bio-Mek İlaçlama, tüm kapalı alanlarınızı davetsiz konuklara karşı korumakta, haşere problemine en kısa sürede, bilimsel yöntemlerle ve çevreye duyarlı ürünler kullanarak son vermektedir.
Haşereyi tanımlama ve bulma konusunda tecrübeli Bio-Mek İlaçlama Satış veya Servis sorumlularımız bir ön inceleme yaparak haşere ve kemirgenlerden tam olarak kurtulmak için ne yapılması gerektiği konusunda bilgi vermekte ve rapor sunmaktadır. Yapılan tespitler sonucu servis ekibimiz ile birlikte çalışma saatlerinizi ve iş akışınızı etkilemeyecek bir program belirlenerek, ihtiyaca göre haftalık, aylık veya dönemsel uygulama programı çıkarılarak ilaçlama hizmeti yapılmaktadır.
Bio-Mek İlaçlama ihtiyaçlarınıza, sağlığınıza ve çevrenize en uygun ilaçlama yöntemlerini kullanarak uygulama yapmaktadır.
Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’nün tavsiye ettiği ve Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı, insan sağlığını tehdit etmeyen pestisitler kullanılmaktadır.
Tüm servis elemanlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilmiş kurumlardan “Biyosidal ürün uygulama belgesi” almıştır.

İletişim

Siz de en uygun teklifi almak için bizimle iletişime geçin